UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Спінінги Breaden

Японські спінінги бренду Breaden - відносно нові для ринку України. Компанія створена в Японії 15 років тому Коші Мураі, іменитим рибалкою, популярним рокфішером і любителем берегового лову спінінгом. В основі назви компанії лежить прізвисько з дитинства її творця - Breaden, що означає щось екстраординарне, не така, як усі решта. Перед тим як створити свій бренд, Коші Мураі пропрацював в сфері продажів рибальських снастей 10 років.


 

Японські спінінги від Braeden - високоякісні твори мистецтва, при створенні яких дизайнери і розробники застосовують кращі матеріали, інноваційні технології та напрацювання. Володіючи особливими якостями (завдяки використанню матеріалів відразу декількох японських компаній), бланки вудилищ Breaden неймовірно кидкові, з чудовою чутливістю і сенсорикой. Багатоступінчасте тестування нових моделей проходить не один рік, завдяки чому серійні моделі спінінгів - справжній витвір мистецтва, доведені до досконалості. Основний напрямок спінінгів Breaden - виробництво спінінгів для рокфіша (ідеальні в наших умовах для ультралайтової лову) і більш потужні кальмаровi серії (на наших водоймах - це відмінний вибір для твичинга і джига, використання повідкових оснасток). Застосування кращої в світі фурнітури від Fuji підкреслює високий рівень спінінгів для внутрішнього японського ринку. Матеріал, застосовуваний для рукоятей - кращий неопрен і високоякісна португальська пробка. Кожна деталь спінінга Breaden продумана до досконалості, доведена до ідеалу і на загальному тлі вудилище виглядає як унікальний інструмент, який тут же хочеться перевірити в справі. Високі показники кастингових характеристик, сенсорики, тактильності, малу вагу (в порівнянні з конкурентними моделями інших іменитих виробників), використання кращої фурнітури - саме так в кількох словах можна описати всі серії спінінгів Breaden.


 

Купити японський спінінг Breaden в інетрнет-магазині японських снастей JTB.ua або шоу-румі Japan Tackle Box - гарантовано придбати кращий, якісний і оригінальний інструмент з широким спектром застосування за найкращою ціною.

Немає товарів

Вгору