UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Японські спінінги Graphiteleader

Японська корпорація Olympic Сo Ltd представляє на рибальський ринок бренд Graphiteleader, відомий широким масам з виробництва, мабуть, кращих спінінгів, кращі серії яких представлені в каталозі інтернет-магазину японських снастей JTB.ua і шоу-руму Japan Tackle Box.

Особливістю спінінгів Графітлідер є використання кращих матеріалів, інноваційних технологій та кращої фурнітури. Всі спінінги Graphiteleader проходять ретельне багатоступінчате тестування в різних умовах перед попаданням в серійне виробництво.

Використання унікальних матеріалів власного виробництва з мінімальним процентним додаванням сполучних (смол) дозволило зменшити вагу бланка, збільшити чутливість і міцність.


 

Багаторічний досвід японського бренду Graphiteleader у виробництві кращих спінінгів для морського лову на всілякі приманки воістину відгукується в слогані компанії Graphiteleader - Power - Distance - Accuracy (Потужність, Далекобійність і Точність) - в лінійці була реалізована на найвищому рівні, так само як і застосування особливої системи, що підвищує загальну чутливість снасті – OSS. Для кожної конкретної моделі з серії кількість і модульність матеріалу розраховується з використанням різних комп'ютерних програм. Такі імениті серії спінінгів Graphiteleader, як Finezza, Bellezza, Tiro, Corto, Vigore, Veloce, Calamaretti, Vivo і інші знає навіть початкiвець-спінінгіст. Багато з цих серій ще десяток років тому були заповітною мрією багатьох спінінгістів. Зараз всі ці популярні серії оновлені, поліпшені їх характеристики і показники, але якість виготовлення і продуманість до дрібниць залишається незмінними. Саме ці фактори гарантують те, що спінінги Графітлідер будуть в арсеналі наших спінінгістів ще не один десяток років, крокуючи в ногу з новими інноваціями, технологіями і розробками.


 

Купити японський спінінг Graphiteleader в інтернет-магазині JTB.ua або шоу-румі Japan Tackle Box - гарантовано придбати краще, високоякісне вудилище за найнижчою ціною.

Немає товарів

Вгору