UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Японські спінінги Shimano

Знаменита японська компанія Shimano відома кожному рибалці по всьому світу. Заснована в Осаці в 1921 році, Шимано має величезний попит і популярність.

Спінінги Шимано - продукт найвищої якості, втілення останніх розробок, інновацій та технологій. При виробництві бланків Shimano зробило стрімкий ривок, залишивши далеко позаду конкурентів, застосувавши нові матеріали високомодульного графіту Ci4 і Ci4 +. Так само перехресна система намотування високомодульного волокна додатково посилює бланк вудилища не дивлячись на тонкі стінки. Такі інновації подарували спінінгам японської якості, неймовірну чутливість, високі кастингові характеристики, а так само дуже малу вагу при високих показниках потужності і міцності. Перед надходженням в серійне виробництво кожна модель проходить багатоступінчате тестування кращою командою простаферов, серед яких - величезна кількість іменитих рибалок-спортсменів. У широкому ряду бренду Shimano присутні спінінги для лову будь-якими приманками в будь-яких умовах, завдяки чому кожен спінінгіст підбере інструмент під свої цілі і завдання. Окремо варто звернути увагу на використовувану на японських спінінгах Шимано фурнітуру - встановлюється тільки краще, як і належить для топового сегмента - кільця і ​​катушкордержателі від Fuji. Постійна гонка озброєнь і прагнення зробити спінінги ще краще забезпечують створення високоякісних, унікальних вудилищ з відмінними робочими характеристиками і показниками.

Купити японський спінінг Shimano в інтернет-магазині японських снастей JTB.ua - придбати якісний, оригінальний інструмент, який подарує масу позитивних емоцій і комфорт під час занять улюбленим хобі.

Немає товарів

Вгору