UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Японські спінінги Thirty 34 Four

Японський бренд Thirty 34 Four відомий малому колу спінінгістів в зв'язку з тим, що виробляє найкращі спінінги виключно для внутрішнього японського ринку. Спеціалізація цього відомого в Японii бренду полягає не тільки у виробництві вудилищ, але і в створенні приманок, аксесуарів і додаткових рибальських девайсів. Японські спінінги Thirty 34 Four в легендарних серіях, представлені в інтернет-магазині JTB.ua і шоу-румі Japan Tackle Box - оригінальні, якісні інструменти найвищої якості виготовлення.


 

Ставлячись до топового сегменту, спінінги Thirty 34 Four для JDM (внутрішнього японського ринку) виконані з матеріалів найвищої якості із застосуванням інноваційних технологій. Висока модульність графіту для виготовлення бланків і поперечнe намотування в поєднанні з малим співвідношенням додаванняються сполучних (смол) забезпечує високі показники чутливості і сенсорики. Так само така конструкція і посилення у вигляді поздовжніх вставок робить спінінги Thirty 34 Four міцними і потужними, повністю усуваючи можливість виникнення слабких місць. Багатоступінчасте тестування передсерійних зразків в різних умовах гарантує універсальність всіх моделей в серіях. У команді розробників, дизайнерів і простаферов японського бренду Thirty 34 Four - велика кількість рибалок - спортсменів, переможців і призерів багатьох титульних змагань.


 

У лінійці спінінгів Thirty 34 Four представлені як універсальні моделі, так і цілеспрямовані, завдяки чому кожен спінінгіст зможе підібрати вудилище під свої цілі і поставлені завдання.


 

Використання кращої фурнітури від Fuji підкреслює преміум-клас спінінгів. Для рукоятей використовуються кращі матеріали - неопрен і португальська пробка.


 

Купити японський спінінг Thirty 34 Four в інтернет-магазині JTB.ua або шоу-румі Japan Tackle Box (м.Київ, просп. С. Бендери 16) - придбати оригінальну, якісну продукцію за найкращою ціною.

Немає товарів

Вгору