UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Японські спінінги Varivas

Іменитий концерн Morris Ltd, знайомий нашим спінінгістам по кращим РЕ шнурам Varivas, займається так само розробкою і створенням спінінгів преміум-класу для внутрішнього японського ринку (JDM). Кращі серії вудилищ Varivas представлені в каталозі інтернет-магазину JTB.ua і шоу-румі Japan Tackle Box.


 

Насамперед, коли Ви берете в руки будь-який японський спінінг від Varivas, відчувається висока якість збірки, продуманість в дрібницях і вишуканий дизайн, а так само - мала вага будь-якої моделі. Використання високомодульного графіту з застосуванням спіралеподібного і поздовжнього посилення бланка дозволило розробникам і дизайнерам японських спінінгів Варівас створити неймовірно чутливі, але міцні і потужні вудлища. Чутливості спінінгів Varivas дозволяє отримати тотальний контроль над всiм, що відбувається під водою - зміна в рельєфі, контакти з корчами, травою, черепашками або валунами, а також чітко відчути навіть акуратне клювання млявого хижака. Команда простаферов, серед яких - безліч іменитих спортсменів, проводять тестування передсерійних вудилищ в різних умовах, завдяки чому спінінги Varivas після попадання в серійне виробництво доведені до переваги, володіючи всіма необхідними якостями і характеристиками. Використання кращої фурнітури від Fuji дозволяє не тільки йти в ногу з технологіями і відповідати преміум-класу вудилищ, але і поліпшити робочі характеристики японських спінінгів. Для матеріалу, з якого виконана рукоять, використовуються тільки кращий неопрен і португальська пробка найвищої якості.


 

У модельному ряду спінінгів Varivas присутні різнопланові вудилища для лову лососевих, сібасс, басса, морської риболовлі. Всі ці напрямки вудилищ ідеально підходять для лову хижаків, що мешкають в наших умовах, завдяки чому кожен спінінгіст може купити японський спінінг Varivas для лову щуки, судака, окуня, сома і білих хижаків в інтернет-магазині японських снастей JTB.ua або шоу-румі Japan tackle Box.

Немає товарів

Вгору