UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Шнури YGK

Японський бренд YGK, що створює високоякісні рибальські РЕ-шнури, жилки і флюорокарбон, славиться високою якістю виготовлення (продукція створюється на японський внутрішній ринок JDM), широким вибором різних моделей, а так само доступною ціною. Кращі моделі і новинки РЕ-шнурів представлені в інтернет-магазині японських снастей JTB.ua і на вітринах шоу-руму Japan Tackle Box.


 

Матеріалом для виробництва плетених шнурів з Японії є волокно з високомодульного поліетилену, якість якого і визначає властивості кінцевого продукту. Концерн YGK використовує тільки кращі матеріали, завдяки чому всі моделі РЕ-шнурів YGK неймовірно міцні, стійкі до механічних пошкоджень і довговічні. Японські плетені шнури YGK характеризуються як унікальні плетінки з високими показниками діаметр / розривне навантаження, досягти які конкурентні компанії не в змозі. Використання інноваційних технологій і різних варіантів плетіння забезпечує постійне вдосконалення, що дозволяє з успіхом вигравати гонку озброєнь, створювати нові моделі під певні умови лову та особливості риболовлі.


 

У серіях плетінок японської компанії YGK присутні 3-х, 4-х і 8-ми жильні шнури, призначені для рокфішінга, лову кальмара, басса, мебару, сібасс і інших підводних мешканців. Такий вибір моделей дозволяє спінінгістові доукомплектувати будь-яку снасть, будь то ультралайтовий комплект або хеві-джиговий, високоякісним і надійним шнуром.


 

Купити японські плетені шнури YGK в інтернет-магазині Japan Tackle Box - гарантовано придбати високоякісну продукцію за найкращою ціною.

Немає товарів

Вгору