UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Японські снасті для рибалки — JTB.ua

Japan Tackle Box (JTB) – інтеренет-магазин, у якому спінінгіст будь-якої специфікації буде приємно вражений вибором оригінальної рибацької продукції відомих японських брендів. Ми гарантуємо не тільки справжність , якість та оригінальність усієї продукції, але й найкращу ціну , а також допомогу від кваліфікованих консультантів під час вибору снастей . У нашому інтернет-магазині японських снастей JTB.ua надано широкий вибір найкращих спінінгових вудилищ, мультиплікаторних та безінерціонних катушок, привад різних типів (воблери, блесни, сіліконові привади), шнури, волосiнь, екіпіровки, а також аксесуарів.

Далеко не секрет, що у рибній ловлі технології та інновації , як і у інших сферах , не стоять на місці. Японскі торгові марки постійно обновлюють свій модельний ряд спінінгових снастей, доповнюючи його новинками. Ми, колектив Japan Tackle Box, гарантуємо, що у нашому інтернет-магазині японських снастей JTB.ua , рибалка зможе побачити, вибрати та придбати найкращі снасті з Японії найвищої якості за кращими цінами. Ми гарантуємо постачання до нашого складу нових рибацьких снастей у найближчі строки після їх презентації на японському ринку. Завдяки цьому, у нас в асортименті інтернет-магазина Japan Tackle Box представлені товари, котрі неможливо придбати у іншому інтернет-магазині або шоу-румі. Пропонуючи Вам тільки оригінальні японські снасті, привади, шнури,та аксесуари, ми гарантуємо не тільки широкий вибір найкращої продукції , але й допомогу наших консультантів, котрі мають великий досвід ловлі , як під час простих рибалок, так і на різного роду змаганнях. У каталозі інтернет-магазину японських с снастей JTB.ua усі товари мають чіткий опис із деталізацією застосування, особливостями та правдивими характеристиками. Вибір найкращих японських снастей - це не просто бич або погоня за елітними вудилищами та катушками. Це гарантія отримати максимальний комфорт та насолоду під час ловлі риби, а також отримання трофейних екземплярів та відсутність безрибних рибалок.

Широкий асортимент

Магазин Japan Tackle Box пропонує широкий вибір різноманітних товарів із Японії від відомих японських брендів. Гарантія низької ціни досягається за рахунок співробітництва напряму з японськими виробниками та компаніями. Якщо у Вас виникають питання або необхідність у отриманні консультації – висококваліфіковані фахівці-консультанти інтеренет-магазину Japan Tackle Box нададуть Вам усі необхідні послуги та допоможуть здійснити правильний вибір тої чи іншої снасті.

Придбати найкращі японські снасті Ви можете не тільки в інтеренет-магазині Japan Tackle Box, але і у нашому шоу-румі м. Київ, проспект Степана Бендери, 16. Ми здійснюємо доставку Ваших замовлень не тільки на територію України, але й закордон, за допомогою міжнародних транспортних компаній , які гарантують своєчасну доставку та цілісність придбаного товару.

Для замовлення будь-якого товару в нашому інтернет-магазині японських снастей JTB.ua досить просто додати його до корзини, обрати спосіб сплати та доставки, а вже через декілька днів стати щасливим володарем елітних рибацьких снастей із Японії.

 
Вгору