Рибальство – це не просто хоббі. Для багатьох рибалок – це образ життя. Як відомо, найактивніші рибалки – спінінгісти. Адже тільки під час рибного лову зі спінінгом, весь успіх залежатиме від рибалки. Він має розуміти, чого хоче риба, повинен мати уміння швидко орієнтуватися, читати водоймище та поведінку хижака…Та й максимальне задоволення, азарт та адреналін у крові гарантує тільки спінінгова рибна ловля. Чого тільки варто спінінгістові побачити трофейну щуку, котра вискакує свічкою перед самим човном? Або відчути глухий удар судака, отриманий у заваллі корчей, адже його неможливо сплутати ні з чим? А зграї крупних, загодованих окуней на ракушці? Цей список можна продовжувати довго. Але саме за це ми любимо спінінговий лов. Саме ці емоції та відчуття роблять наше життя яскравішим.

У рибацькій індустрії присутня велика кількість інтеренет-магазинів, шоу-румів, майданчиків, стаціонарних магазинів. Зрозуміло, що кожний магазин позиціонує себе як найкращий та унікальний, із досвідченим фаховим персоналом та гарною ціновою політикою, системою знижок.

Japan Tackle Box - не просто найкращий магазин японських снастей. Ми не продаємо товари, а пропонуємо широкий вибір найкращої та оригінальної продукції з Японії за низькими цінами. У інтернет -магазині японських снастей JTB.ua представлені лише оригінальні японські спінінги, катушки, воблери, блесна, шнури, аксесуари.

Наш колектив – рибалки-спортсмени із багаторічним досвідом, переможці та призери багатьох престижних змагань. Під час роботи з клієнтом, головна мета консультантів – не «напарити» найдорожчу позицію, а грамотно, обґрунтовано підібрати, порадити ту чи іншу модель, вислухавши покупця, намагаючись максимально правильно виконати підбор найкращих японських снастей. Адже саме завдяки такому підходу, наші клієнти звертаються саме до нас за новими товарами чи просто діляться радістю після чергового успішного виїзду. Придбати снасті із Японії в інтернет-магазині JTB.ua – гарантовано отримати тільки якісну оригінальну продукцію за найкращими цінами. У каталозі інтернет-магазина JTB.ua представлені не тільки новинки з Японії, а й легендарні снасті. Широкий вибір товарів зможе задовольнити будь-який смак найвибагливіших клієнтів.

Команда проекту JTB.ua

Вадим Пархоменко (директор) 

Юрий Дяченко (ідеолог проекту)  

 — Сергій Гречко  (простаффер-консультант) 

— Денис Галузинський  (простаффер-консультант) 

Доставка японських снастей, які Ви придбали у магазині Japan Tackle Box , відбувається службою доставки «Нова пошта», ЕМS (за умови доставки за кордон), кур’єром по місту Київ, а також можливий самостійний вивiз із нашого шоу-рума на Почайній за адресою: м.Київ, проспект Степана Бендери, 16.

Юридичні контакти JTB.ua

Фізична особа-підприємець Дяченко Юрій Констянтинович

Реєстраційний номер облікової картки платника податкі та інших обовєязових платежів: 2661008759

Місце проживання фізичної особи-піприємця: 03134, м.Київ, Святошинський район, ВУЛИЦЯ СИМИРЕНКА, будинок 18, квартира 52

Дата держаної реєстраціх, дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців про включення до Єдиного державного реєстру: 04.04.1997, 21.05.2013, 20721750000029026