Іменитий японський бренд Shimano постійно дивує рибалок оновленими і вдосконаленими моделями, які призначені під найскладніші умови лову. Прогрес не стоїть на місці, і це забезпечує нам можливість постійно оновлювати свій арсенал.

SHIMANO 19 Stradic 4000MHG - втілення інноваційних технологічних рішень і розробок, застосовуваних матеріалів і багатоетапного тестування в найскладніших умовах. Корпус, виконаний за технологією Hagane Body забезпечує захист внутрішнього механізму, міцність і надійність, мала вага, а так само - відсутність ймовірності виникнення люфтів. Надійність внутрішнього механізму та плавність ходу забезпечують технології MicroModule II і Silent Drive. Довговічність і захист внутрішнього механізму від пилу, вологи і бруду забезпечуються технологіями Hagane Gear і X Protect.

Оновлена ​​шпуля Long Stroke Spool, яка раніше встановлювалася тільки на флагманських моделях, значно підвищує показники кастингових характеристик снасті. Рукоять вкручується безпосередньо в головну пару.

Але у котушки SHIMANO 19 Stradic 4000MHG є ще ряд особливостей, які виділяють її з широкого модельного ряду. У корпусі 4000 розміру встановлена ​​збільшена головна пара (5000 розміру), а так само - передавальне число підвищено, завдяки чому котушка стала швидкісний. SHIMANO 19 Stradic 4000MHG здатна витримувати неймовірні навантаження. Дана модель є ідеальним вибором для лову на великі приманки абсолютно будь-якого типу. Оновлений Страдік втілив в собі кращі рішення і розробки компанії. Дана модель не має аналогів в своїй ціновій категорії.

А котушками якого бренду користуєтеся Ви?

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/bezinertsionnye-katushki/shimano-19-stradic-2500s/