Applaud Sanyo GT-R Crystal Fluoro - унікальний флюорокарбон родом з Японії!

Застосування флюорокарбонового матеріалу в сучасній спінінговій  риболовлі - звична справа і нікого не дивує. Цей матеріал активно використовується як в якості повідкового матеріалу, так і як основна жилка.

Японський флюорокарбон Applaud Sanyo GT-R Crystal Fluoro - високоякісна модель, яка втілила в собі кращі технологічні рішення компанії. Володіючи мінімальним коефіцієнтом розтяжності, флюор в рази збільшує кількість клювань, особливо - акуратного і пасивного хижака.

Ця модель виконана з якісних матеріалів хімічного синтезу, завдяки чому  володіє чудовою міцністю і потужністю.

На особливу увагу заслуговує високий показник стійкості до абразиву - Applaud Sanyo GT-R Crystal Fluoro здатний витримувати численні контакти з мушлями, корчами, каменями та іншими підводними перешкодами.

При контакті з гострими як лезо зубами щуки на флюорокарбоні залишаються лише насічки, завдяки чому спінінгіст застрахований від великої кількості зрізів.

Флюорокарбон Applaud Sanyo GT-R Crystal Fluoro можна використовувати в якості основної жилки, особливо це ефективно при риболоввлі на обережного, пасивного хижака.

Флюорокарбоновий матеріал Applaud Sanyo GT-R Crystal Fluoro виробляється для внутрішнього ринку Японії і випускається в широкому спектрі діаметрів.

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/shnury-leski/applaud-sanyo-gt-r-10lbs-100m-0.260mm-crystal-fluoro/