Серед великого вибору безінерційних котушок від різних виробників спінінгістові, навіть досвідченому, дуже важко вибрати необхідну модель. Кожен бренд норовить здивувати споживача інноваційними технологіями, рішеннями і розробками, постійно оновлюючи популярні моделі і випускаючи нові серії.

Котушка DAIWA 17 Aegis 2505F - першокласна модель від бренду з ім'ям, створена спеціально для турнірів і змагань. Корпус, виконаний з інноваційного матеріалу Zaion забезпечує неймовірні показники міцності і надійності, але при цьому - робить котушку неймовірно легкою. Оновлений ротор має малу інертність, завдяки чому під час роботи і обертання котушка не втрачає баланс.

Головна пара, виконана за запатентованою технологією, забезпечує можливість здійснювати неймовірні навантаження і витримувати найжорсткішу ловлю. Рукоять котушки вкручується безпосередньо в головну пару, завдяки чому в цих вузлах ймовірність виникнення люфтів відсутня повністю. На окрему увагу заслуговує скелетний Кноб, що володіє неймовірною тактильною чутливістю.

Фрикціон має максимально плавну настройку, завдяки чому дозволяє різко підлаштуватися під засеченія видобуток. Шпуля 2505 здатна вмістити 100 метрів # 0.5 шнура без підмотки бейкінга.Катушка DAIWA 17 Aegis 2505F є ідеальним вибором для комплектації снасті класу ультралайт і лайт.

А на котушки якого бренду ловите Ви?

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/bezinertsionnye-katushki/daiwa-17-aegis-2505f/