Іменитий японський бренд Daiwa постійно дивує рибальське співтовариство створенням унікальних моделей, аналогів яким немає. І ось у 2021 році компанія запропонувала котушку, яка втілила в собі найкращі технологічні рішення та розробки бренду – DAIWA 21 Luvias Airity!

Ця модель буквально викликала фурор у сфері котушкобудування. Девайс створив новий стандарт у безінерційних котушках – у DAIWA 21 Luvias Airity поєднуються та ідеально збалансовані функції Luvias'a та інноваційні технології сімейства Airity.

Котушка виконана за концепцією LT – Light&Tough. Для рибалки це означає, що девайс став більш міцним, потужним і надійним, але при цьому - має мінімальну вагу (що дуже доречно, оскільки сучасні спінінгові вудилища мають малу вагу і для ідеального балансування необхідна відповідна вага і самої котушки).

Корпус котушки виконаний за інноваційною технологією Monocoque, що дозволило встановити більший привід.

Корпус виконаний з магнієвого сплаву, що має підвищену жорсткість (завдяки чому ймовірність виникнення люфтів у вузлах, що рухаються, - мінімальна).

Головна пара виконана з алюмінію, вона має підвищений діаметр та забезпечує м'який, плавний, оксамитовий хід. Інноваційний ротор виконаний з міцного композитного сплаву Zaion і має низьку інерцію.

Технологія захисту внутрішнього механізму MagSealed забезпечує захист «серця» приладу від попадання пилу, вологи, бруду та солі.

Котушка DAIWA 21 Luvias Airity FC LT 2500S виробляється для внутрішнього ринку Японії. Модель ідеально підійде для доукомплектації ультралайтової снасті.

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/katushki/daiwa-21-luvias-airity-fc-lt-2500s-jdm/