DAIWA MEGA SENSOR 12 BRAID - шнур, який Ви давно шукали!

Рибальський шнур на сьогоднішній день виробляє практично кожен японський бренд. І серед величезного переліку моделей часто дуже важко вибрати саме ту плетінку, яка дозволить максимально збалансувати Вашу снасть, і яка не буде рватися у самий не підходящий момент, яка здатна витримати ловлю в міцних умовах, а при цьому - не загрубить сам комплект.

Шнур DAIWA MEGA SENSOR 12 BRAID - унікальна плетінка, яка втілила в собі кращі технологічні рішення та розробки компанії. Ця модель виконана з якісного поліестеру, який має мінімальним коефіцієнт розтяжності (і як насліддок - тактильна чутливість снасті не губиться).

Унікальна технологія плетіння дозволила компанії створити 12-ти жильний шнур з ідеально круглим поперечним перерізом (тертя шнура об вставки кілець мінімальне і кастингові властивості комплекту збільшуються в рази в порівнянні із застосуванням інших плетінок).

Високі показники стійкості до абразиву дозволяють спінінгістові вести риболовлю серед каменів, корчів і валунів. Так само шнур не трухне і не втрачає показники міцності.

Плетінка відноситься до середніх по жорсткості РЕ-шнурів (як класичний басовий шнур), завдяки чому чудово працює з будь-якими типами спінінгових приманок - воблерами, блешнями, силіконами. DAIWA MEGA SENSOR 12 BRAID забарвлений в мультиколор і поставляється в зручній 150-ти метровій розмотці.

Шнур DAIWA MEGA SENSOR 12 BRAID не має аналогів, оскільки чудово витримує будь-які механічні пошкодження, не розтягується і не трухне, а універсальне забарвлення не відлякує обережного хижака.

КУПИТИ: https://jtb.ua/ua/product/shnury-leski/daiwamega-sensor-12-braid1.0-multicolor/

# JTB