DAIWA Metal Vib SS - унікальна цикада від іменитого виробника!

Спіннінгова риболовля розкриває перед рибалкою велике поле для експериментів із застосуванням найрізноманітніших приманок та видів їх анімацій.  Японська приманка DAIWA Metal Vib SS - унікальна цикада, що має неймовірні характеристики та чудову уловистість.

Принада виконана з високоякісних матеріалів, а унікальна форма корпусу забезпечує надзвичайні балістичні характеристики. Завдяки великій питомій вазі приманка чудово підходить для облову  глибоких ділянок водойми. Цикада добре тримає,потік, завдяки чому дозволяє спинінгісту рибалити на річках.

DAIWA Metal Vib SS дозволяє застосовувати найрізноманітніші  проводки - рівномірні, джигові, ривкові. Під час анімації цикада створює дуже потужні коливання та вібрацію, які здатні розшевелити навіть пасивного хижака та швидко спровокувати на атаку. Цикада користується попитом не тільки у любителів спінінгової риболовлі, але й також при підлідному блеснінні.

Приманка є ідеальним вибором для полювання на окуня, щуку, судака, сома та жереха. Цикада DAIWA Metal Vib SS виробляється для внутрішнього ринку Японії у широкій кольоровій палітрі окрасів, серед яких є як натуральні, так і  кислотно-провокуючі забарвлення.

КУПИТЬ: https://jtb.ua/product/viby-i-rattliny/daiwa-metal-vib-ss-14g-kurogin-07432228/