DAIWA Steez Minnow 125SP-DR - краще для твічінга!

Знаменита японська компанія Daiwa займається створенням, мабуть, кращих в світі котушок,  спінінгових вудилищ, лісок, флюорокарбонових матеріалів, шнурів, аксесуарів і елементів екіпіровки. Але мало хто знає, що Daiwa виробляє високоякісні приманки для внутрішнього ринку Японії.

Воблер DAIWA Steez Minnow 125SP-DR відноситься до класу глибоководних воблерів мінноу. Приманка виконана з ударостійкого пластику і призначена для лову баса. В наших же умовах лову мінноу чудово підходить для полювання за окунем, жерехом і щукою.

Як і всі мінноу, DAIWA Steez Minnow 125SP-DR розкриває весь свій потенціал на ривковой анімації - на твічінгу гаслами йде в сторони з розворотом, а на паузі, завдяки нейтральної плавучості - зависає в товщі води, перевалюючись з боку на бік. При похолоданні і зниженні температури води рекомендується збільшувати час пауз.

Приманка має чудові балістичні характеристики, дозволяючи максимально ефективно обловлювати обрану ділянку акваторії.

Широка палітра кольорів містить як натуральні, так і кислотно-провокуючі забарвлення, завдяки чому кожен спінінгіст зможе підібрати найбільш підходящі забарвлення під умови лову, активність хижака та особливості водойми.

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/voblery/daiwa-steez-minnow-125sp-dr-champagne-kurokin/