Daiwa UVF Mega Sensor X8 - високоякісний шнур від іменитого виробника!

Серед величезної кількості різноманітних плетінок, створених під найрізноманітніші методи і способи лову, на особливу увагу заслуговує восьмижильний плетений шнур від Дайви - Daiwa UVF Mega Sensor X8. Ця модель втілила в собі кращі технологічні рішення та розробки компанії, він неймовірно міцний, але при цьому еластичний, м'який.

У якості матеріалу для плетінки використовується високоякісний поліестер, що володіє мінімальним коефіцієнтом розтяжності. Таке рішення забезпечує чудову тактильну чутливість комплекту і міцність.

Запатентована технологія плетіння забезпечує створення ідеального 8-ми жильного шнура, круглого в поперечному перерізі. Така особливість забезпечує мінімальне тертя плетінки об вставки кілець при закиданні, завдяки чому дальність і точність закидквань  підвищується в порівнянні з аналогами.

Високі показники стійкості до абразиву дозволяють спінінгістові вести риболовлю в складних умовах - серед каменів, корчів, рослинності та інших підводних перешкод. Шнур забарвлений у колір мультиколор для кращого візуального контролю дистанції, напрямку та глибини лову. Поставляється в зручній 200-метровій розмотці.

КУПИТИ:  https://jtb.ua/product/shnury-leski/daiwauvfmega-sensor-x8-200m1.0-multicolor/