Останнім часом ловля на великі приманки користується неймовірним попитом у вітчизняних рибалок. Найчастіше, така ловля показує найкращі результати при пошуку великих хижаків - відсіваються клювання дрібної видобутку, і з певної ділянки ймовірність отримати клювання саме трофея зростає, так як в разі затримання першої дрібної риби злякає більш гідний екземпляр.

Зрозуміло, ловля на такі приманки зобов'язує спінінгіста мати більш потужний і міцний комплект, так як для проводки приманки такого розміру і ваги класичних медіум-хеві спінінгів може не вистачити за запасом потужності і міцності.

Япоснкій воблер Fish Arrow Glide Jack - високоякісний двухсоставной свімбейт, що втілили в собі кращі вживані матеріали, багатоетапний тестування в різних умовах і імениту японську педантичність. Приманка має великий розмір - 180 мм і вагу майже 60 грамів. Воблер дозволяє застосовувати найрізноманітніші варіації проводки, але найкращих показників можна досягти на легкої ривковой анімації, під час якої Fish Arrow Glide Jack нишпорить в сторони, звиваючись і йдучи хаотичними гаслами в сторони, а на паузі повільно спливає, виконуючи роллінг. Воблер оснащений якісною фурнітурою.

Японський свімбейт Fish Arrow Glide Jack є ідеальним вибором для полювання за великої щукою на глибинах до 2 метрів. Цей свімбейт здивує Вас показниками уловістость і подарує незабутні моменти боротьби з істинною здобиччю!

А у Вашому арсеналі є приманки японського бренду Fish Arrow?

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/voblery/fish-arrow-glide-jack-180f-02/