Gan Craft Jointed Claw 178SS – великому шматку і рот радіє!

Свій початок іменитий бренд Gan Craft бере у 2008 році. Цей бренд створив пан Takanori Hiraiwa – іменитий дизайнер, розробник, захоплений аматор басового лову та творець кращих воблерів. Компанія здобула неймовірну популярність завдяки створенню воблерів класу свімбейт.

Популярність цих моделей забезпечили неймовірні робочі характеристики приманок, реалістична поведінка у воді та чудові показники уловистості. Ці унікальні приманки в наших умовах – чудовий вибір для лову великого окуня, щуки, сома, судака та жереха.

Японський воблер Gan Craft Jointed Claw 178SS є найбільшим свімбейтом у сімействі Jointed Claw. Ця принада маючи довжину тіла в 178 мм і вагою трохи більше, ніж 50 грамів, чудово твічиться вудилищем хеві-класу. Воблер не вибагливий до проводок, що застосовуються – на рівномірній (повільній) Jointed Claw має власну низькочастотну гру, перевалюючись з боку на бік і виконуючи завали.

На ривковій анімації – твічінгу – на ривках воблер нишпорить у боки галсами з розворотом практично на 90 градусів, а на паузі, завдяки негативній плавучості, повільно відпускається на дно, виконуючи ролінг. Максимальна реалістичність форми тіла забезпечує неповторну особливість у грі. Вибір кольорів дозволяє спінінгісту підібрати найбільш підходяще забарвлення під умови лову, активність хижака та особливості водойми.

Воблер класу свімбейт Gan Craft Jointed Claw 178SS - ідеальний вибір для лову великого окуня, щуки та жереха на глибинах до 1 метра.

А ви ловили на приманки бренду Gan Craft?

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/voblery/gan-craft-jointed-claw-178ss-03/

Ви можете також підписатись на нашу групу у Telegram: https://t.me/jtb_group

та у Viber: https://invite.viber.com/?g2=AQAJjjVA5P0bqkv52p9SWrk6JNJZ2d7carPq8SAbH8E%2FRMAg97adAmmmSBxBaeyf