Gan Craft Rest 128 SF - мінноу, який приречений стати легендою!

Мабуть, поспілкувавшись із спінінгістами, які ловили приманками цього бренду, Ви почуєте одностайну думку щодо воблерів цієї компанії, що Gan Craft - наочний приклад, як потрібно конструювати приманки.

Модель Gan Craft Rest 128 SF - диповий мінноу, який був розроблений для полювання на бас, в наших умовах лови ідеально підходить для пошуку щуки на глибині 2-3 м.

Пластиковий корпус приманки має витягнуте, веретеноподібне тіло з витонченим звуженням до хвостової частини. Виготовлений з надміцного пластику, він здатен витримувати величезні навантаження з боку зубів щуки та від зіткнень із водними перешкодами.

Точно вивірена огрузка і система дальнього закидування позитивно впливає на кастингові характеристики приманки. Gan Craft Rest 128 SF видає високочастотний шум, який є звуковим провокатором у період поганої видимості у воді, пасивного настрою риби і в темний час доби.

Система огрузки складається з двох вольфрамових кульок, закріплених у головній та хвостовій частинах приманки. Всередині корпусу знаходиться спеціальна «шахта», за допомогою якої кульки перекочуються в момент закидування.

Воблер має реалістичний зовнішній вигляд завдяки ідеальному фарбуванню, структурованій поверхні (луска, жабри) та живим очам, що дивляться в душі на прилавках магазину. Розробники навіть спромоглися відобразити ніздрі в головній частині, а також гравіровані губи. Взагалі-то, у світ з'явилася не просто риболовна приманка, а справжній ювелірний виріб.

Основний спосіб проводки Gan Craft Rest 128 SF це чергування сильних та слабких ривків з подальшою паузою на кілька секунд. Обов"язково дайте воблеру зупинитися, саме на паузі часто відбувається покльовка щуки, коли воблер демонструє свої глайдові можливості.

Для агресивного твічінгу бажано мати потужне вудилище з швидким строєм. Сам по собі воблер невибагливий до вибору анімації, його можна проводити і звичайною рівномірною проводкою, а також варіаціями протяжок і посмикувань з подальшою віддачею шнуру.

Тому - експериментуйте, рано чи пізно, ви знайдете той самий «ключик» до серця щуки.

КУПУЙ: https://jtb.ua/ua/product/voblery/gan-craft-rest-128sf-mld-02-red-arrow

#JTB