Кальмаровi шнури користуються неймовірною популярністю у вітчизняних рибалок, адже ловля кальмара проходить в складних умовах серед великої кількості підводних перешкод, в які засічена здобич миттєво намагається сховатись після вдалої підсічки. У наших умовах більшість риболовель снастями класу лайт, медіум і хеві проходить в подібних умовах - серед корчів та рослинності.

Японський шнур GosenEgiFire PE 8 є чудовим вибором для риболовлі на наших водоймах. Якісний поліестер, який послужив матеріалом для волокон має мінімальний коефіцієнт розтяжності, завдяки чому тактильна чутливість снасті не втрачається. Унікальна технологія плетіння забезпечує круглийд іаметр в поперечному розрізі, завдяки чому кастингові характеристики снасті знаходяться на найвищому рівні.

Високі показники стійкості до абразиву дозволяють вести ловлю в найскладніших місцях, при цьому не переживаючи за те, що шнур почне втрачати свої властивості. Відмінне співвідношення розривне навантаження - діаметр дозволяє застосовувати більш тонкий діаметр у порівнянні з аналогами.

Японський шнур GosenEgiFire PE 8 є чудовим вибором в якості універсальної плетінки для лову на будь-які типи приманок в самих непростих місцях. Не зважаючи на те, що ця модель розроблена для кальмара, популярність і успіх у любителів і професіоналів нашої країни підкреслює відмінні робочі показники і характеристики, які є у GosenEgiFire PE 8.

А Ви ловили шнурами бренду Gosen?

КУПИТИ: https://jtb.ua/ua/product/shnury-leski/gosen-egi-fire-pe-8-150m-1-multicolor/