GRAPHITELEADER 20 Finezza Prototype S.T. Limited 20GFINPS-7112ML-T - вершина риболовного прогресу!

Японський бренд Graphiteleader, що знаходиться в концерні Olimpic Co. Ltd, уже багато років радує спінінгістів по всьому світу виробництва унікальних спінінгових уділів, призначених для самих різних стилів і способів ловлі.

Спінінг GRAPHITELEADER 20 Finezza Prototype S.T. Limited 20GFINPS-7112ML-T - унікальна рокфішингова модель, воплотившая в себе найкращі технологічні ремшрибікікірування імодель.

Бланк удилища виконано з графіта високої модульності, завдяки чому має чудовий запас потужності, прочності та надійності, але при цьому - спінінг дуже м'який, еластичний і легкий. Быстрый строй GRAPHITELEADER 20 Finezza Prototype S.T. Limited 20GFINPS-7112ML-T чудово вяже захисника, при цьому не розбиває прокол від крючка при ловлі спортівника.

Фурнітура від Fuji забesпечує максимальне розвантаження бланка та відсутність паразитних коливань, а також - чудові показники кастингових характеристик завдяки зменшенню вставок із карбіда кремнію. Рознесена рукоять виконана з високоякісної EVA і має максимально зручний хват.

Спінінг GRAPHITELEADER 20 Finezza Prototype S.T. Limited 20GFINPS-7112ML-T відноситься до класу «лайт». Спінінг виробляється виключно для внутрішнього ринку Японії та є обмеженою серією.

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/udilishcha/graphiteleader-20-finezza-prototype-s.t.-limited-20gfinps-7112ml-t/