GRAPHITELEADER Compatto 745M - компактно та багатофункціонально!

Японський концерн Olympic Co Ltd славиться виробництвом високоякісних спінінгів, аксесуарів і елементів екіпіровки, постійно випускає на рибальський ринок новинки та оновлює популярні серії.

Особливу увагу заслуговує тревел-вудилище від цього виробника - GRAPHITELEADER Compatto 745M.

Це унікальний п'яти-частинний спінінг, який є чудовим вибором як для подорожей, так і для рибалок, які цінують простір, яке займають снасті.

Бланк цієї моделі виконаний з високомодульного графіту, а додавання сполучних - мінімально. Таке рішення забезпечує чудові показники міцності, потужності і надійності, а також - відмінну тактильну чутливість.

Швидкий лад вудилища дозволяє максимально комфортно працювати з будь-якими типами спінінгових принад, а запас потужності в комлі дозволяє форсовано виваджувати велику здобич.

На спінінгу встановлена ​​топова фурнітура від Fuji, завдяки чому бланк максимально розвантажений і паразитних коливань не може виникнути апріорі, а показники кастингових характеристик знаходяться на найвищому рівні. Рознесена рукоять виконана із зносостійкого неопрену і має максимально комфортний хват.

Спінінг GRAPHITELEADER Compatto 745M комплектується в напівтвердий тубус, який легко вміщається в ручну поклажу, а також - не займає багато місця в багажнику або салоні авто.

Вудилище чудово працює з приманками абсолютно будь-якого типу в межах тестового діапазону. GRAPHITELEADER Compatto 745M виробляється для внутрішнього ринку Японії.

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/udilishcha/graphiteleader-compatto-gcms-745m/