GRAPHITELEADER Corto 742L-T - вишуканий лайт!


Спінінгові вудилища класу лайт - дуже популярні і затребувані у наших рибалок. Даний клас потужності дозволяє з максимальним комфортом рибалити практично на будь-якій водоймі на всілякі приманки - воблери, блешні, силікон.

 І серед усіх виробників та моделей на особливу увагу заслуговує вудилище GRAPHITELEADER Corto 742L-T - чудовий лайтовий інструмент з довжиною в 2,24 см і тестом 0,8-10 грамів.

Бланк вудилища виконано з високомодульного графіту і має мінімальні відсотки додаванням в'яжучих речовин (смол). Таке рішення забезпечує неймовірну потужність і міцність, але при цьому - високу тактильну чутливість і сенсорику.


 
Швидкий лад вудилища дозволяє здійснювати хлесткі, посилисті закидання, пробиваючи бічний вітер, а запас потужності в комлевій частини забезпечує максимально комфортне виведення хижаків середнього розміру.

Використання топової фурнітури від Fuji забезпечує відмінні кастингові характеристики, розвантаження бланка і, як наслідок, відсутність паразитних коливань. Рознесена рукоять виконана зі зносостійкої EVA і має максимально зручний хват.

Спінінг GRAPHITELEADER Corto 742L-T є чудовим універсальним вудилищем для лову на ближній і середній дистанції на приманки будь-якого типу.


Заявлений тест реальний, тому вудилище чудово перекриває діапазон від 1 до 10 грамів.

GRAPHITELEADER Corto 742L-T виробляється для внутрішнього ринку Японії і являє собою втілення кращих технологічних рішень і розробок компанії.

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/udilishcha/graphiteleader-corto-742l-t/