GRAPHITELEADER Finezza Prototype S.T.Limited GNFPS-752L-T - вершина рибальського прогресу в Ваших руках!

Японський бренд Graphiteleader, що входить в концерн Olimpic Co Ltd, вже багато років радує спінінгістів по всьому світу виробництвом унікальних вудилищ спінінгів, призначених для самих різних стилів і способів рибололвлі. Спінінг GRAPHITELEADER Finezza Prototype S.T.Limited GNFPS-752L-T - унікальна рокфішингова модель, яка втілила в собі найкращі технологічні рішення та розробки компанії.

Бланк вудлища виконано з графіту високої модульності, завдяки чому має чудовий запас потужності, міцності і надійності, але при цьому - спінінг дуже м'який, еластичний і легкий. Швидкий лад GRAPHITELEADER Finezza Prototype S.T.Limited GNFPS-752L-T чудово в'яже хижака, при цьому не розбиває прокол від гачка при полюванні на  спортивну, дрібну рибу.

Фурнітура від Fuji забезпечує максимальне розвантаження бланка і відсутність паразитних коливань, а також  - чудові показники кастингових характеристик завдяки зменшенню вставок з карбіду кремнію. Рознесена рукоять виконана з високоякісної EVA і має максимально зручний хват.

Спінінг GRAPHITELEADER Finezza PrototypeS .T.Limited GNFPS-752L-T є чудовим універсалом для риболовлі на абсолютно будь-які типи  спінінгових приманок на ближній і середній дистанціях. Вудилище відноситься до класу «лайт». Спінінг виробляється виключно для внутрішнього ринку Японії і є лімітованою серією.

КУПИТИ: https://jtb.ua/ua/product/udilishcha/graphiteleader-finezza-prototype-s.t.limited-gnfps-752l-t-226m-1-10gr/