GRAPHITELEADER Silverado GSIC-762ML - універсальний лайтовий «курок»

Популярність кастингової риболовлі в нашій країні в останні роки пов'язана не лише з тим, що вітчизняні спінінгісти шукають для себе щось нове і непізнане, але й із зручністю і практичністю подачі приманки по іншому, можливістю здійснювати закидання у важко доступні місця (мова йде про техніку ) та інше.

В Японії, як і в США, мультіплікаторні снасті коштують на одному рівні з класичними спінінговими, ​​в нашій же країні ця боротьба поки ще тільки починається.

На ринку України представлена ​​велика кількість кастингових спінінгових вудилищ, але в основному це басові моделі класів медіум і хеві.

У сьогоднішній публікації мова піде про лайтовом вудилище - GRAPHITELEADER Silverado GSIC-762ML.

Спінінг призначений для лову морського ляща, риби дуже потужної і сильної, що бореться за своє життя до кінця.

Бланк, виконаний з графіту високої модульності, має неймовірні показники міцності і надійності, а мінімальне додавання сполучних (смол) забезпечує чудову тактильну чутливість і сенсорику.

Запас потужності в комлевій частині дозволяє з упевненістю форсувати хижака середнього розміру.

Фурнітура від Fuji забезпечує не тільки відмінні показники кастингових характеристик, але і розвантаження бланка, а також - відсутність паразитних коливань.

Середня по довжині рукоять виконана зі зносостійкої EVA. Вона максимально комфортно лежить в руці і не "краде" рухів рибалки.

Спінінг GRAPHITELEADER Silverado GSIC-762ML є чудовим універсалом і ідеально підходить для лову на будь-які типи спінінгових приманок в межах тестового діапазону.

Вудилище виробляється для внутрішнього ринку Японії.

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/udilishcha/graphiteleader-silverado-gsic-762ml/