Graphiteleader Tiro Prototype 792ML-T - універсальне - ворог спеціальному?

Про продукцію компанії Olympic Co ltd можна говорити щодня. Вудилища цього бренду - унікальні, неперевершені, і не мають аналогів на сучасному ринку.

При розробці та проектуванні кожної моделі, виробник застосовує найкращі матеріали, іноваційні технології та розробки, комп'ютерне моделювання та багатоетапне тестування. Як результат, кожне вудилище від Graphiteleader - унікальний витвір мистецтва, риболовля яким - насолода від процесу рибалки.

Graphiteleader Tiro Prototype 792ML-T - справжній універсал у своєму класі медиум-лайт. Тест вудилища від 5 до 28 граммів. Спінінг здатний працювати з абсолютно будь-якими типами приманок- з блеснами які коливаються чи обертаються , з воблерами, із силіконовими приманками та поводковими засобами.

Бланк вудилища виконаний з високомодульного графіту з мінімальним процентним складом смоли (зв'язуючої).

Таке рішення дозволяє збільшити чутливість, а також зробити стінки бланку тонкими, але потужними. також чутливість забезпечує фірмова технологія OSS, що представляє собою титанове кільце на верхній гайці катушкоутримувача, поклавши палець на яку риболов відчуває всі - будь-які зміни в рельєфі, збої у грі приманках, не кажучи вже про делікатну та ніжну покльовку.

Використання найкращих фурнітур від Fuji дозволило не лише збільшити кастингові характеристики снасті, але й позбавитись паразитних коливань.

Рознесена ергономічна рукоятка виконана з неопрену і має дуже зручний хват. Фірменний стильний дизайн у помаранчевих тонах підкреслює класичну серію Tiro.

Спінінг Graphiteleader Tiro Prototype 792ML-T - універсал у своєму класі, який замінює Вам не одне вудилище, що дозволяє максимально ефективно працювати з абсолютно будь-якими приманками, при цьому завжди виводжуювати трофейну рибу.

А як вудилище універсальне для Вас?

КУПИТИ: https://jtb.ua/ua/product/udilishcha/graphiteleader-tiro-prototype-792ml-t/

#JTB