IMA Raikiri 70 - легенда серед вібів

Японська компанія Ima славиться на весь світ виробництвом високоякісних приманок для лову всіх видів хижих риб. Цей виробник застосовує високоякісні матеріали, унікальні технології, комп'ютерне моделювання і багатоетапні тестування, в наслідок чого готові продукти від ІМА мають неймовірні показники уловистості та  забезпечують  улов на водоймах будь-якого типу на протязі всього сезону.

IMA Raikiri 70 - першокласний віб від цього іменитого виробника. Ця модель має велику питому вагу, завдяки чому чудово підходить для лову на глибоких ділянках водойм, а також - для облову середньої і  далекої  дистанцій.  Віб при проводці створює потужні коливання і вібрацію, які здатні дістати рибу з дальньої дистанції або підняти з глибини.

Приманка дозволяє застосовувати найрізноманітніші типи анімації - рівномірну проводку, джигову, ривкову. Дуже ефективна подача приманки при якій IMA Raikiri 70, вдаряючись об дно, піднімає хмарка каламуті.

Приманка IMA Raikiri 70 користується величезним попитом у любителів підлідної риболовлі, особливо при полюванні на судака, а також - при стрімкому блеснінні з човна. У класичному (спінінговому) застосуванні раттлін чудово ловить окуня, щуку, судака, сома і жереха.

IMA Raikiri 70 виробляється виключно для внутрішнього ринку Японії в широкій палітрі кольорів та забарвлень і є ідеальним вибором для лову на водоймах будь-якого типу.

КУПИТИ:  https://jtb.ua/product/voblery/ima-raikiri-70-010/