IMAKATSU Metal Craw Spin – черговий витвір мистецтва від Katsuka Imae!

Японська компанія Imakatsu - високоякісний виробник унікальних приманок для внутрішнього ринку Японії.

Творець компанії – Katsuka Imae, будучи захопленим спінінгістом, переможцем та призером багатьох турнірів та змагань, член команди Evergreen, особисто розробляє та створює більшість приманок свого бренду.

І кожна новинка є втіленням кращих технологічних рішень та розробок, втілює багатоетапний процес створення та тестування.

Приманка IMAKATSU Metal Craw Spin – чергова унікальна технологія, що побачила світ у 2021 році.

 

Особливістю конструктиву цієї моделі є петелька, розташована на спинці (як у ратлінів), а також – дві пелюстки у хвостовій частині, як у тейл-спіннерів.

Саме таке рішення і забезпечує неймовірні показники уловистості цієї моделі, адже гра новинки є непередбачуваною. На рівномірній проводці IMAKATSU Metal Craw Spin створює потужні коливання тілом, подібно до вібу, а дві пелюстки додатково створюють вібрацію та завихрення.

При вільному падінні під час джигової анімації пелюстки продовжують обертатися, тим самим провокуючи на атаку навіть пасивну здобичк. Потенціал у моделі обмежується лише фантазією спінінгіста!

Будь-яка проводка принесе довгоочікуване клювання. IMAKATSU Metal Craw Spin дозволяє облавлювати практично будь-який горизонт, а негативна плавучість дозволяє максимально ефективно обловлювати канавки, ямки та поглиблення.

Принада розроблена для лову басу, але на наших водоймах модель чудово підійде для лову окуня, щуки, судака та сома.

Ця модель не має аналогів у своїй ціновій категорії та забезпечить чудову уловистість на водоймах будь-якого типу.

КУПИТИ:https://jtb.ua/product/viby-i-rattliny/imakatsu-metal-craw-spin-long-leaf-13g-mc-009/