Історія молодого, але вже вельми популярного бренду Gan Craft починається в 2008 році. Засновник компанії - молодий, талановитий бассятнік, дизайнер і розробник, мабуть, кращих воблерів - пан Takanori Hiraiwa.
 
 
 
Перш за все ця молода компанія прославилася своїми незвичайними воблерами типу swimbait. Ці дуже якісні составники завоювали серця багатьох рибалок в усьому світі своїми унікальними робочими характеристиками, реалістичною поведінкою в воді і високим ступенем уловистости! Бренд Gan Craft продовжує розвиватися, випускаючи на ринок цікаві моделі риболовецьких приманок, створювані для лову басса і для морської риболовлі. Багато воблери Gan Craft знайшли прекрасне застосування і у нас, для лову наших ендемічних хижих риб, перш за все - звичайно, щуки, великого окуня і судака.
 
Пан Takanori Hiraiwa, будучи дуже допитливим і витонченим любителем лову басса, не знайшов унікальні приманки, які працювали б однаково добре на будь-якій водоймі. І цей поштовх подвиг його на створення своїх моделей, максимально доопрацьованих під час багатоступінчастої, тривалої процедури тестування. Застосування комп'ютерного моделювання, яке зараз популярно при розробці будь-якої моделі воблера, звичайно, актуально, але живе тестування приманки на водоймі не може замінити нічого.
 
Як говорить сам пан Takanori Hiraiwa: «Унікальність приманки полягає не в тому, що вона здатна ловити басса тут і зараз. Унікальний воблер буде ловити завжди, незалежно від зовнішніх чинників ». І саме ці слова дозволили дизайнеру і творцеві, знаменитому рибалці і просто доброзичливому, товариській людині Takanori Hiraiwa створювати приманки, які користуються популярністю у всьому світі. Всі принади Gan Craft - унікальні твори мистецтва, доведені до досконалості. Ці воблера здатні ловити завжди і всюди, підкреслюючи правильний підхід їх творця - пана Takanori Hiraiwa.