JACKALL Rerange 130SP - велика приманка для довгоочікуваних трофеїв!

Ловля на воблера неймовірно популярна в нашій країні, і особливе місце займає риболовля із застосуванням великих воблерів класу мінноу і джеркбейтів.

Так, для такої риболовлі необхідна наявність потужних вудилищ, тяговитих котушок і міцних плетених шнурів, але й результати такої риболовлі Вас приємно здивують - в уловах будуть великі горбачі і досвідчені щуки!

JACKALL Rerange 130SP - високоякісний воблер, який не має аналогів. Ця модель виконана з ударостійкого пластику, завдяки чому приманка здатна витримати контакти із дном, валунами і корчами, а також - могутніми щелепами та гострими зубами. Мінноу JACKALL Rerange 130SP працює на глибинах до 2.5 метрів, але здатний піднімати хижака і з великих глибин.

Як і всі представники класу, приманка розкриває весь свій потенціал на ривковой анімації - твїчїнгу. На потяжках JACKALL Rerange 130SP гаслами йде в сторони з розворотом, а на паузі, завдяки нейтральнїй плавучості, воблер зависає в товщі води, виконуючи ролінг (перевалювання з боку на бік). Приманка оснащена трьома гострими і потужними трійниками, завдяки чому реалізація клювань - стовідсоткова.

JACKALL Rerange 130SP випускається для внутрішнього ринку Японії в широкій палітрі кольорів, яка містить як натуральні кольори, так і кислотно - провокуюче забарвлення, завдяки чому спінінгіст може підібрати найбільш підходящий окрас під умови лову та особливості поведінки хижака.

Мінноу є ідеальним вибором для лову крупного окуня і щуки.

КУПИТИ: https://jtb.ua/ua/product/voblery/jackall-rerange-130sp-dragon-fruit-mat-tiger/

#JTB