JACKALL Rerange 130SP - легендарний міноу у Вашому арсеналі!

Риболовля на воблера класу міноу дуже результативна і цікава - ці приманки дозволяють рибалці експериментувати з анімацією (збільшуючи або зменшуючи паузи), агресивністю ривків, створювати самому унікальну проводку, тим самим змушуючи хижака миттєво відреагувати.

Японський воблер JACKALL Rerange 130SP - легенда, яка стала популярна в усьому рибальському співтоваристві. Застосування високоякісного пластику надійно захищає приманку від механічних пошкоджень, контактів з підводними перешкодами і потужними щелепами хижаків. Лакофарбове покриття дуже стійке і зберігає первинний вигляд JACKALL Rerange 130SP навіть після значних контактів з плямистою.Як і всі воблери класу міноу, JACKALL Rerange 130SP розкриває весь свій потенціал на ривковой анімації - твічингу. На ривках міноу гаслами йде в сторони з розворотом, а на паузі, завдяки нейтральної плавучості - зависає в товщі води, виконуючи ролінг.

Воблер чудово піднімає хижака з великої глибини і привертає з дистанції, дозволяючи максимально ефективно обловлювати обрану ділянку акваторії.

Три гострих трійника зводять до нуля ймовірність сходів засіченої здобичі. Приманка випускається в широкій палітрі кольорів забарвлень, що складається як з натуральних, так і кислотно-провокують забарвлень.

Мінно JACKALL Rerange 130SP виробляється для внутрішнього ринку Японії та ідеально підходить для лову щуки і великого окуня.

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/voblery/jackall-rerange-130sp-dragon-fruit-mat-tiger/