Jackall TN70 - унікальність конструкції породжує неймовірну уловистість!

Ловля на віби в нашій країні набуває все більшої популярності. Особливість такого попиту на приманки цього типу обумовлена ​​тим, що хижак на будь-якій водоймі, будь то річка, водосховище або платник звикає до класичної гри приманок і перестає реагувати на них, тим самим збільшуючи кількість  безрезультатних виїздів.

Jackall TN70 - унікальний віб, успіх якого підтверджується вже не один сезон. Особливість конструкції цієї приманки полягає в унікальній вольфрамовїй губі, яка стабілізує рух приманки, а також - кут нахилу віба у воді. Ратлін Jackall TN70 має велику питому вагу і обтічну форму тіла, завдяки чому ідеально підходить для риболовлі на глибоких ділянках водойми, а також - для риболовлі на річках, оскільки приманка чудово тримає струмінь.

Віб Jackall TN70 дозволяє застосовувати найрізноманітніші типи проводок - рівномірну, ривковий, ступінчасту. Особливо ефективна подача приманки, під час якої віб, вдаряючись об дно, піднімає хмарку каламуті, тим самим привертаючи увагу навіть пасивної риби. При збільшенні швидкості підмотки коливання, створювані принадою, стають частішими та агресивнішими.

Ратлін прекрасно підходить для лову окуня, судака, щуки, сома і жереха. Jackall TN70 користується величезним попитом у любителів лову з льоду, а також при стрімкому блеснінні з човна. Приманка випускається в широкій палітрі кольорів, що містить як натуральні, так і кислотно-агресивні забарвлення.

КУПИТИ: https://jtb.ua/ua/product/voblery/jackall-tn70-kotetsu-shibu-silver/