А поки ми розповімо Вам про самому панові Катцука!
 
 
Засновник компанії, іменитий рибалка-спортсмен, дизайнер Katsutaka Imae створив компанію в 2004 році. Пан Катсутака носить звання найбільш титулованого спортсмена Японії. Він одночасно є і керівником і головним дизайнером компанії, а також складається в команді Ever Green.
 
Сама назва бренду складається з комбінації імені та прізвища пана Katsutaka Imae (Ima + Katsu). Більше 20 років Катсутака входить в ТОП-50 кращих рибалок по рейтингу JB, неодноразово виграючи і входячи до п'ятірки за підсумками року (2004 р - 1 місце, 2006р - 3 місце, 2010-2012 рр - 5 місце).
 
Також багато іменитих японські спортсмени, що входять в топ рейтингу JB (JJapan Bass Pro Association - понад 1000 фахівців, котрі займаються ловом басса) в своїх інтерв'ю заявляють, що не виходять на воду без приманок від пана Katsutaka.
 
Ще один факт з життя пана Катсутака: 11, березня 2011 р біля узбережжя острова Хонсю стався сильний землетрус. Велика кількість японців залишилося без даху над головою, а понад 15 тисяч - загинули. Ще до початку турніру 2011 р, Katsutaka Imae прийняв рішення перевести всі виграшні гроші в постраждалі райони, а для того, що б дати собі більше мотивації - зробив заставу в банку і перевів всю суму (яку суму - Імае-сан не називає).
 
Сезон 2011 р був дуже важким - пан Катсутака став 5 за підсумками року. Але навіть так він не зміг покрити всієї заставної суми, але як він сам висловився: «Не важливо, скільки грошей я витратив. Важливо лише, що я міг, а головне - мав це зробити. Я повинен був допомогти людям і своїй країні ».
 
Протягом останніх років компанія сконцентрувалася на особливостях вібрації води, яка створюється під час проводки приманки. Розробки в цій сфері представлені модельним рядом воблерів c фіксованою внутрішньої огрузкой, яка прекрасно балансує воблер незалежно від швидкості проводки.
 
З огляду на характеристики воблерів Imakatsu і їх унікальний дизайн, якість виконання, не дивно що багато хто з них гідно займають місце в коробках рибалок по всьому світу.