В арсеналах спінінгістів все частіше і частіше можна зустріти ратліни від самих різних виробників.

В першу чергу це пов'язано зі звиканням хижака до вібрації, коливань та анімації класичних принад, які зараз не є  дефіцитом і доступні на ринку України.

У свою чергу віби не тільки незвичні нашим хижакам - вони також є чудовим «стимулятором», який дозволяє вивести здобич з пасивного стану.

Приманка LUCKY CRAFT LV-max 500 відноситься до класу Вібів  (ратлін) і виробляється виключно для внутрішнього ринку Японії.

Ця модель виконана з високоякісних матеріалів і не має елементів на тілі, які б збільшували "парусність", завдяки чому вона чудово підходить для максимально ефективного облову вибраної ділянки. Велика питома вага, в свою чергу, дозволяє обловлювати глибокі ділянки водойми.

Віб дозволяє застосовувати найрізноманітніші типи спінінгових проводок - рівномірну, джиговую, ривкову. Під час анімації LUCKY CRAFT LV-max 500 створює потужні коливання і вібрацію, які хижак відчуває навіть на великій дистанції.

Приманка користується попитом не тільки у любителів  спінінгової риболовлі, але й при підлідному блеснінні. Віб LUCKY CRAFT LV-max 500 є чудовим вибором для полювання на окуня, щуки, судака, сома, жереха.

Ратлін випускається в широкій палітрі кольорів та забарвлень - як  натуральних, так і  кислотно-провокуючих.

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/viby-i-rattliny/lucky-craft-lv-max-500-magma-peacock/