В останні сезони все частіше можна зустріти спінінгіста, активно обловлюваних акваторію вібом (раттлин). Не дивлячись на те, що всі принади даної форми розробляються переважно для Бассовом лову і ареа-фішингу, в наших умовах - це ідеальний вибір для лову окуня, судака, сома і щуки.

Madness Shiriten Vibe 53 - першокласний японський виб, що володіє чудовими показниками уловістость. При проводці дана модель створює в воді потужні коливання і вібрацію високої частоти, завдяки чому здатна спровокувати на атаку навіть сверхпассивности хижака. Так само в гру приманки привносять унікальність два плавника. Велика питома вага і відсутність елементів тіла, створюють парусність при закиданні, виб дозволяє максимально ефективно обловлювати глибокі ділянки водойми, а так само - рибалити на річках. При ловлі на спінінг дана модель дозволяє застосовувати найрізноманітніші проводки - рівномірну, джиговую. Особливо ефективна буде подача приманки, коли виб при контакті зі дном піднімає невелику хмарку каламуті.

Але дана модель користується попитом не тільки у любителів лову спінінга - Madness Shiriten Vibe 53 показує неймовірні показники уловістость при риболовлі з човна, а так само - у шанувальників підлідної ловлі. Саме при ловлі з льоду виб показує неймовірну уловістость, особливо це стосується полювання за судаком - на ривках раттлин малює класичну вісімку, апетитно сиплеться і не залишає шансів ікластими.

Великий вибір в колірній палітрі дозволяє рибалці поповнити свій арсенал необхідним забарвленням залежно від місця лову, активності хижака і погодних умов.

А у Вашому арсеналі є приманки від японського бренду Madness?

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/voblery/madness-shiriten-vibe-53-sy05-silver-powder-gico-12g/