Major Craft Dangan Braid X4 - якісний шнур за доступною ціною!

Відомий японський бренд Major Craft славиться по всьому риболовному світі виробництвом високоякісних спінінгових вудилищ. Проте мало хто з риболовів знає, що компанія також виробляє для внутрішнього японського ринку шнури, приманки, аксесуари та елементи екіпіровки.

Японський шнур Major Craft Dangan Braid X4 - високоякісна плетінка, створена для внутрішнього ринку.

Ця модель виконана з якісного поліестеру, завдяки чому коефіцієнт розтягуваності мінімальний, а тактильна чутливость снасті, відповідно, знаходиться на високому рівні. Також волокно неймовірно міцне і потужне.

Унікальна технологія плетіння забезпечує ідеально круглий поперечний розіз, внаслідок чого тертя об вставки кілець - мінімальне, а дальність і точність закидування підвищується у порівнянні з аналогами.

Стійкість до абразиву та механічного пошкодження дозволяє спінінгісту ловити у найбільш важких та складних умовах - на плато мушлів, серед рослинності та корчів, при цьому не переживаючи за цілісність волокон.

Також варто відзначити, що навіть при багаторазових риболовлях ця моделіь не кошлатиться і не трухне, завдяки чому термін експлуатації однієї коробки збільшується в рази.

Шнур Major Craft Dangan Braid X4 виробляється в широкому виборі діаметрів, тим самим дозволяючи спінінгісту знайти найкращий відповідний розмір плетінки під свій комплект. Модель поставляється в зручній 150-ти метровій розмотці.

КУПИТИ: https://jtb.ua/ua/product/shnury-leski/major-craft-dangan-braid-x4-150m-1.5/

#JTB