MAJOR CRAFT DanganBraid - якісний шнур за приємною ціною

Японський бренд Major Craft знайомий, мабуть, кожному спінінгістові як виробник, що випускає для внутрішнього ринку Японії спінінгові та кастингові вудилища, що є прекрасним вибором у своїх цінових категоріях.

Але мало хто знає про те, що «Мажори» також випускають приманки, аксесуари, елементи екіпіровки і плетені шнури з флюорокарбоновими матеріалами. У цій публікації ми розповімо Вам про   якісний  плетений  шнур  MAJOR CRAFT DanganBraid.

Дана модель виконана з високоякісного поліестеру, завдяки чому має чудову міцність і потужність, а також - мінімальний коефіцієнт розтяжності, завдяки чому тактильна чутливість снасті знаходиться на найвищому рівні.

Унікальна технологія плетіння забезпечує ідеально круглий поперечний переріз шнура, завдяки чому тертя об вставки кілець - мінімальне, а кастингові характеристики снасті значно зростають в порівнянні з застосуванням аналогів.

Стійкість до абразиву дозволяє рибалці максимально комфортно рибалити в складних умовах лову - серед каменів, корчів, рослинності, на плато ракушняка.

Плетінка м'яка (в порівнянні з класичними кальмаровимі моделями) і чудово працює з будь-якими типами приманок спінінгів - воблерами, блешнями, силіконом.

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/shnury-leski/major-craft-dangan-braid-x4-150m-1.5/