MAJOR CRAFT Fine Tail Eden 50H – частинка Японії у Вашому арсеналі!

Багатьом рибалкам японський бренд MAJOR CRAFT знайомий як високоякісний виробник унікальних спінінгових та кастингових вудилищ, шнурів, флюорокарбонових матеріалів та пількерів.

Вся продукція компанії розробляється для внутрішнього ринку Японії і тому характеризується чудовою якістю, продуманістю та доведенням до ідеальності. Але мало хто знає, що бренд так само запустив кілька серій воблерів, з однією з яких ми вас зараз і познайомимо.

Воблер MAJOR CRAFT Fine Tail Eden 50H – високоякісна приманка, створена для стрим-фішингу – лову форелі на невеликих річках та струмках.

Тіло приманки виготовлене з високоякісного ударостійкого пластику, тому здатне витримувати численні контакти з підводними перешкодами. Лакофарбове покриття теж характеризується високою зносостійкістю та надійністю.

Приманка має свою активну гру, завдяки чому можливе застосування рівномірної проводки, але також однією з фішок MAJOR CRAFT Fine Tail Eden 50H є твічингова анімація. Саме на ривках воблер галсами хаотично йде в сторони з розворотом практично на 90 градусів, а на паузі завдяки негативній плавучості швидко опускається на дно. Така особливість дозволяє максимально ефективно облавлювати приямки, канавки та будь-якого поглиблення.

Не дивлячись на малу вагу, воблер має чудові балістичні характеристики. Принада має чудові показники уловистості і підходить не тільки для форелевого лову, але й для полювання на окуня, щуку, судака.

Палітра кольорів дуже різноманітна і містить як натуральні, так і кислотно-провокуючі забарвлення. Воблер має прекрасну уловистість і не має аналогів у своїй ціновій категорії!

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/voblery/major-craft-fine-tail-eden-50h-10/