У сучасній спінінга ловлі застосування тревел-версій вудилищ набирає все більшої популярності. На відміну з минулими роками, коли велика кількість частин спінінга могло вплинути на чутливість, міцність, потужність та інші характеристики вудилища, сучасні тревел-версії не несуть втратою параметрів, але при цьому - спінінг компактний і не займає багато місця при транспортуванні. Так само тревел-версія - єдиний спосіб не розлучаться з улюбленим хобі під час подорожей або відряджень в іншу країну.

Major Craft Fine Tail FTX-46 / 505UL Switch Style - високоякісне вудилище, яке втілило в себе кращі інноваційні рішення, вживані матеріали і багатоетапний тестування в найскладніших умовах. Особливість даної моделі - можливість регулювання довжини. Одне з колін дозволяє збільшити ростовку спінінга в залежності від умов лову (особливо актуально при риболовлі в заброд, коли кущі ззаду заважають ловлі).

Застосування високомодульного графіту забезпечує чудові показники чутливості та інформативності, міцності і потужності. Фурнітура від Fuji в поєднанні з швидким ладом чудово позначилися на кастингових характеристиках снасті. Цілісна рукоять виконана з португальської пробки і максимально комфортно лежить в руці.

Major Craft Fine Tail FTX-46 / 505UL Switch Style універсальний до застосовуваних приманок і типам проводки. Дана модель буде незамінна не тільки любителям подорожей, а й рибалкам, які вважають за краще максимальну компактність. Спінінг не має аналогів в своїй ціновій категорії. Комплектується напівтвердим чохлом.

А у Вас є тревел-спінінги?

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/udilishcha/majorcraft-fine-tail-ftx-46-505ul-switch-style/