Чи не для кого давно не секрет, що під популярний у вітчизняних рибалок стиль лову ультарлайт ідеально підходять спінінги, створений для лову в море в стилях рокфішінг, мебарінг і еджіг. І найкращих якостей і характеристик в цьому стилі лову, зрозуміло, можна очікувати тільки від японських виробників.

Спінінг Major Craft N-ONE NSL-S792L - першокласне мебарінговое вудилище, створене для лову на будь-які типи приманок в прибережній зоні на ближній і середній дистанціях. Бланк, виконаний з графіту високої модульності, володіє чудовими показниками потужності, міцності і надійності, а так само - неймовірною еластичністю, легкістю і чутливістю. Відмінні показники інформативності забезпечує вклеєна солідна вершинка, яка дозволяє рибалці контролювати абсолютно будь-яку проводку.

Фурнітура від Fuji дозволяє здійснювати чудові по дальності і точності закидання навіть легкими приманками. Рознесена рукоять виконана з першокласного матеріалу EVA і має максимально зручний хват, дозволяючи зі зручністю виконувати будь-які проводки і виведення.

Спінінг Major Craft N-ONE NSL-S792L дозволяє чудово працювати з абсолютно будь-якими типами приманок, тим самим швидко перебудуватися з одного способу лову на інший. Так дана модель користується попитом у спортсменів-береговіков, що підкреслює високий статус даної моделі.

Спінінг Major Craft N-ONE NSL-S792L не має аналогів за показниками робочих характеристик і параметрів серед аналогів в даному ціновому сегменті. А у Вашому арсеналі є вудилища бренду Major Craft?

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/udilishcha/major-craft-n-one-nsl-s792l/