Вітаємо! Хороші новини – у нас знову перемога! Наші колеги, простаффери JTB.ua - Японські снасті, спортсмени Сергій Гречко та Вадим Пархоменко вибороли перше та друге місце на Кубку СК "АМАТОР" з лову на мормишку!

Відмінний результат! Молодці! Бажаємо хлопцям нових перемог!

Ось що з приводу цього турніру сказав Сергій Гречко:

"Кубок СК "АМАТОР" з ловлі на мормишку!

Мої перші змагання з лову з льоду 😊 Вийшло все найкращим чином, вдалося виграти обидві зони і з сумою місць 2 перемогти 🏆🥇🥳

Дякуємо організаторам за турнір, усім учасникам за чесну безкомпромісну боротьбу спонсорам за круті призи та компанії JTB.ua - Японські снасті за підтримку!

Також вітаю свого колегу Vadim Parkhomenko зі сріблом!

Пару слів, як було.

Акваторія лову не проста, затока Дніпра, глибина основна 6м, ближче до берега 4,5м, це ті глибини, де ми в основному ловили.

У першому турі пробуривши 4 лунки на глибині, прикормив і дістав всього одного йорша, так справи не буде. Розбуривши кілька лунок там і взявши одну плотву, розумів, що все погано.. став пробивати обрій і знайшов зграю уклейки 1,5 метра від льоду. Постійно підсипаючи кормового мотиля тримав зграю в тонусі та за 1,5 години наловив 1.210кг, чого вистачило на перше місце у зоні.

Другий тур буде складніше, побачивши, що в уловах велика плотва і підлещ, зрозумів, що на уклейці не виїхати. Та й не факт, що вона там буде взагалі.

Зі старту рвонув на лунки, де набомбили два з лишком кіла, швидкості вистачило зайняти 😊

Дуже сильно заважав вітер, підморозило кашу на льоду... ловити з глибини 5м було складно, але мені вдалося розгодувати 2 лунки і чергуючи їх вдалося наловити 1.455кг мірних пліток, це найкращий результат у зоні, в результаті кубок мій😁🥳😏