Кальмаровие вудилища - спінінги, створені для лову в дуже складних умовах - ловля ведеться серед великої кількості підводних перешкод, в які засеченія видобуток спрямовується миттєво після вдалої підсічки. У наших умовах лову кальмаровие моделі - ідеальний вибір для лову на абсолютно будь-які типи приманок спінінгів в заявленому тестовому діапазоні.
 
Японський бренд Nissin славиться виробництвом високоякісних вудилищ, що володіють унікальними характеристиками, які відсутні у аналогічних моделей від інших іменитих виробників.
 
NISSIN ARES Lester Monster Tamer 707HH - японський спінінг, який володіє унікальними параметрами і характеристиками. Бланк спінінга виконаний з 4-х осьового графіту, завдяки чому вудлище має неймовірні показниками міцності, потужності і надійності, але при цьому - унікальною фірмовою чутливістю, інформативністю, легкістю і еластичністю. Спінінг має заявлений тестовий діапазон 3.0-6.0 EGI, що можна прирівняти до тесту, звичного нам в грамах - від 10 до 35. Неймовірний стримуючий ресурс і запас потужності в комле забезпечує можливість форсовано виводити велику здобич при лові з міцних місць - корчів, заростей рослинності , інше. Тактильна чутливість дає рибалці тотальний контроль над всім, що відбувається з приманкою під водою.
 
Фурнітура від Fuji чудово позначилася на кастингових характеристиках снасті, дозволяючи здійснювати далекі і точні кидки принад в межах тестового діапазону. Рознесена рукоять виконана із зносостійкого неопрена і має зручний хват.
 
Спінінг NISSIN ARES Lester Monster Tamer 707HH є ідеальним вибором для лову на абсолютно будь-які типи приманок спінінгів на ближній і середній дистанціях.
А у Вашому арсеналі є спінінги від іменитої японської компанії Nissin?
 
КУПИТИ: https://jtb.ua/product/udilishcha/nissin-ares-lester-monster-tamer-707hh/