O.S.P. Rudra 130MSF - легенда у вашому арсеналі!

Риболовля на воблери у нашій країні дуже популярна та результативна. Особливоі уваги заслуговує твічингова риболовля на воблери класу міноу. Така риболовля дозволяє з успіхом ловити на водоймах різного типу і особливо вона ефективна в умовах, коли хижак пасивний.

Японський воблер O.S.P. Rudra 130MSF - легендарний міноу, створений для внутрішнього ринку Японії. Ця модель займає проміжене місце між суспендером та плаваючою моделлю. Rudra 130MSF є приманкою, яка спливає вгору повільно. Така особливість дозволяє максимально ефективно обловлювати придонний горизонт, при цьому обходячи підводні перешкоди.

Приманка оснащена системою дальнього закидування , що представляє собою дві різні за діаметром кульки, які рухаються по каналу та забезпечують відмінніі показники кастингових характеристик.

Міноу виготовляється з якісного полімеру, який характеризується неймовірною міцністю. Товщина стінок на 40% менша, ніж в аналогічних моделях без втрати надійності. Як і всі представники класу міноу, O.S.P. Rudra 130MSF розкриває весь ваш потенціал на твічінговій анімації - на ривках приманка галсами ходить в сторони з розворотом, а на паузі, повільно спливаючи, перевалюється з боку на бік.

Воблер виробляється для внутрішнього ринку Японії у широкій палитрі кольорів, що містить як натуральні, так і кислотно-провокуючі окраси. Міноу ідеально підходить для ловлі найбільшого окуня, жереха та щуки на водоймах будь якого типу.

КУПИТИ: https://jtb.ua/.../o.s.p.-rudra-130msf-pp-50-sunset-tiger/