Популярність продукції від іменитого японського виробника Seaguar довели любителі й професіонали рибної ловлі по всьому світу. І це не просто збройні перегони, не бажання мати у своєму арсеналі продукт з ім’ям – це вибір кращих шнурів, волосіні й флюорокарбону!

Компанія Seaguar входить до складу концерну Kureha. Бренд, який спеціалізується на виробництві кращих на планеті волосіней, флюорокарбону й шнурів, було засновано далекого 1971 року й відтоді є незаперечним лідером у цій царині, застосовуючи тільки кращі технології, матеріали й багатоетапне тестування.

Такий технологічний прорив пов’язаний із тим, що концерн Kureha ще з 1950-х років є одним із провідних світових лідерів у сфері хімічного синтезу й створення унікальних синтетичних матеріалів. Seaguar – єдиний бренд, який має виробництво замкненого циклу – від сировини для своєї продукції (шнурів, волосіні чи флюорокарбону), до створення кінцевого товару (намотаного на бобину й запакованого у коробку чи зіп-пакет). Не звертаючись по додаткові послуги до інших підприємств, Seaguar здійснює всі етапи виробництва на своїх потужностях.

Першим продуктом, який компанія випустила у далекому 1971 році, була волосінь, яку виготовлено з фторовуглецю (PVDF). Відтоді й дотепер бренд є лідером у виробництві волосіней, застосовуючи тільки найкращі матеріали, запатентовані технології й розробки. Волосіні майже не розтягуються та їх розроблено для найрізноманітніших умові способів ловлі.

Під час створення шнурів компанія Seaguar застосовує запатентовану технологію плетіння поліестерового волокна. Саме завдяки такому рішенню шнури від Seaguar вирізняються неймовірною міцністю, потужністю й надійністю. Вони не трухнуть, оскільки не вбирають вологу, тим самим одна бобина може прослужити риболову довгі роки.


Мінімальний коефіцієнт розтяжності самого волокна забезпечує захмарну тактильну чутливість снасті. Seaguar – бренд, який прагне того, аби плетений шнур мав максимальне навантаження на розрив за мінімального діаметра, а заявлений виробником діаметр шнура абсолютно точно відповідає фактичному. Компанія виробляє плетінки, які орієнтовано як на ловлю у солоній воді (серія для ловлі сибаса), так й у прісноводних водоймах (басові серії).

Сучасні технології не стоять на місці й саме тому Seaguar активно створює й випускає у риболовний світ унікальні флюорокарбонові матеріали. Завдяки експериментам і хімічним розробкам флюор від Seaguar цілковито невидимий у воді, що значно збільшує кількість клювань при ловлі пасивного хижака. Флюри від цього бренду мають неймовірну міцність, вони здатні витримати захмарні навантаження, силове виважування й агресивні закидання.

Стійкість до абразиву, своєю чергою, дозволяє спінінгісту ловити у складних умовах – серед каміння, корчів, рослинності, іншого підводного сміття. Мінімальний коефіцієнт розтяжності гарантує високу тактильну чутливість комплекту впродовж багатьох риболовних сесій.

Модельний ряд компанії містить найрізноманітніші флюорокарбонові матеріали – вони підійдуть як у ролі основної жилки, так і стануть чудовим вибором при монтажі повідців. Варто зауважити, що при контакті із зубами щуки й сома на флюорі лишаються тільки зарубки, сам флюор не розходиться, тому ймовірність зрізу приманки – мінімальна.

Компанія Seaguar не випускає у кожному новому сезоні величезну кількість новинок – це й не потрібно. Вона тримає марку за допомогою тих товарів, які заслужили народне визнання в усьом усвіті. Але будьте певні, обираючи шнур, волосінь чи флюорокарбон від Seaguar Ви отримуєте високоякісний продукт, який пройшов багатоетапне тестування й аналогів такому товару просто не снує!

У каталогах інтернет-магазину японських снастей  JTB.ua та на вітринах Japan Tackle Box представлено лише оригінальні риболовні товари бренду Seaguar за найнижчими цінами!

КУПИТИ: https://jtb.ua/brand/seaguar/