Ринок рибацьких снастей здатний до постійного поповнення, розширення та оновлення. Особливо це стосується приманок для спінінгового лову. Як би банально та дивно це не звучало, риба звикає до поведінки, анімації та форми навіть найпопулярніших моделей силіконових приманок та воблерів. І щоб спровокувати на атаку навіть пасивну рибу, спінінгістові доводиться постійно розширювати свій арсенал, дивуючи цим не тільки себе, але й рибу.

У даній публікації йтиметься про новинку, яка з’явилася на українському ринку – це віб (раттлін) Raid Level Vib Big у розмірі 64мм. При такій довжині приманка має вагу 5/8 унції (17,5 грама). Найперше, що кидається в очі, коли Ви дістаєте цю японську приманку з коробки – найвища якість виготовлення навіть у найтонших дрібницях. Якісна фурнітура та фарбування не дозволять мати сумнів у тому, що бренд Raid, відомий у Японії як одна з наймолодших компаній, займається створенням та виробництвом штучних приманок, належить до топ-сегменту.

У серії представлені як шумові віби, так і беззвучні, що дозволить кожному рибалці задовольнити будь-які забаганки щодо приманки. Кастингові характеристики ріттліну відповідають найвищому рівню, що дозволяє здійснити дальні і, найголовніше,- точні закиди навіть під час сильного бокового або зустрічного вітру. Раттлін Raid Level Vib Big має високочастотну власну гру, дозволяючи обловити практично будь-який небосхил, застосовуючи рівномірну проводку чи Stop&Go. У наших водоймах віб Level Vib Big от Raid буквально косить щуку, великого окуня та судака. Також приманка користується величезним попитом серед любителів лову з льоду. Широка кольорова гама дозволить кожному спінінгістові доповнити свій арсенал уловистими раттлінами Raid Level Vib Big будь-якого забарвлення, тим самим зібравши комплект для лову у будь-яких умовах під час різної активності хижаків.

Уся лінійка моделей японських вібів Raid Level Vib Big за найкращою ціною представлена у каталозі інтернет-магазина JTB.ua та на вітринах шоу-рума Japan Tackle Box (м. Київ, проспект Степана Бандери, 16).

Рекомендуємо Вам поквапитися – ці раттліни вже повинні бути у Вашому арсеналі! Вони створені саме для того, щоб перетворити навіть безкльовний виїзд на рибний лов на справжнє Ельдорадо!

Нас зацікавило, а раніше Ви ловили вібами? Поділіться, будь ласка, своїми враженнями!