Дорогі наші друзі, нагадуємо вам, що і в цьому місяці, в жовтні, ми проводимо КОНКУРС!
 
Як завжди, розіграш призу ми проведемо в прямому ефірі в нашому акаунті Instagram - 1-го листопада 2021 о 18.30!
 
Приз як завжди унікальний з автографом простафера бренду! Воблер від Megabass - Live-X Leviathan - унікальна приманка, що є флагманом в серії Live-X.
 
 
Модель втілила в собі кращі технологічні рішення, розробки компанії і топові матеріали. Ця модель хоч і створювалася для лову басса, в наших водоймах чудово підходить для полювання за окунем, щукою, судаком, сомом і жерехом.
 
Приманка дуже універсальна до застосовуваних типів проводки - Megabass Live-X Leviathan дозволяє застосовувати як рівномірну, так і ривковий анімацію або Stop & Go. Робочий діапазон воблера - до 4 метрів.
 
При рівномірній проводці створює потужні коливання високої амплітуди, які чудово привертають хижака з великої дистанції і миттєво провокують на атаку.
 
На ривках воблер гаслами йде в сторони з розворотом, а на паузі - виконуючи роллінг, завмирає в товщі води, злегка піднявши хвостову частину.
 
Приманка працює в діапазоні глибин до 4 метрів, тому не дивно, що дана модель користується попитом у любителів тролінг.
 
Варто відзначити, що воблер миттєво йде на робочу глибину, дозволяючи рибалці максимально ефективно обловлювати обрану ділянку акваторії.
 
Воблер Megabass Live-X Leviathan проводиться виключно для внутрішнього ринку Японії.
 
Умови розіграшу колишні: для участі в конкурсі потрібно оформити і сплатити інтернет-замовлення в нашому інтернет-магазині JTB.ua на будь-яку суму, вказавши в замовленні ваші дані і номер телефону (розіграш буде проходити по прив'язці до ПІБ і номером телефону).
 
Розіграш буде проходити між усіма клієнтами магазину, які оформили замовлення в період з 1 по 31 листопада 2021 року (включно), незалежно від суми Вашого замовлення!
 
УЧАСТЬ І ВИГРАВАЙТЕ!