SEAGUAR Grandmax PE x4 Lure Edition – найкращий шнур у світі!

Серед величезної кількості торгових марок та брендів, що спеціалізуються на виробництві шнурів РЕ, особливе місце займає японський бренд Seaguar.

Ця компанія є частиною концерну Kureha і ось уже понад 50 років – абсолютним лідером у виробництві високоякісних шнурів, волосінь та флюорокарбонових матеріалів.

Цей бренд веде тотальний контроль виробництва та здійснює весь процес на своїх потужностях, не звертаючись за сторонньою допомогою – починаючи від процесу виготовлення матеріалу для волокна та закінчуючи упаковкою в коробки або зіп-пакети.

Японський шнур SEAGUAR Grandmax PE x4 Lure Edition – унікальна плетінка, що втілила у собі найкращі технологічні рішення компанії. Застосовуючи найкращий поліестер, що має мінімальний коефіцієнт розтяжності, виробнику вдалося досягти неймовірної міцності та чутливості.

Запатентована технологія плетіння дозволила створити ідеально круглий у поперечному діаметрі шнур, який створює мінімальне тертя об вставки кілець під час закидання.

Шнур має неймовірну стійкість до абразиву, дозволяючи вести риболовлю у складних умовах – серед мушлів, каміння, корчів, рослинності. Шнур не вбирає вологу, завдяки чому не трухне і зберігає первісні характеристики.

Плетенка SEAGUAR Grandmax PE x4 Lure Edition універсальна і чудово підходить для риболовлі на будь-які типи спінінгових приманок. Має колір - мультиколор.

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/shnury-leski/seaguar-grandmax-pe-x4-lure-edition-150m-0.25-purple-lime-green/