SEAGUAR Grandmax PE x8 Lure Edition – втілення найкращих характеристик від знаменитого бренду!

Японська компанія Seaguar – унікальний бренд, який створює виключно волосіні, флюорокарбон та плетені шнури.

Компанія не розпорошується на створення великої кількості різноманітних продуктів у різних сферах рибальського спорядження, а зосередилася на одному окремому відгалуженні, завдяки чому продукція SEAGUAR не має аналогів, а популярність кожної моделі підкреслена неймовірним попитом від рибалок по всьому світу.

SEAGUAR Grandmax PE x8 Lure Edition - унікальна плетенка, що втілила в собі найкращі технологічні рішення та розробки бренду.

Волокна виконані з високоякісного поліестеру, що має мінімальний коефіцієнт розтяжності, завдяки чому тактильна чутливість снасті залишається на високому рівні.

Запатентована технологія плетіння забезпечує ідеально круглий поперечний переріз із восьми волокон в єдиний, цілісний шнур.

Висока стійкість до абразиву дозволяє експлуатувати SEAGUAR Grandmax PE x8 Lure Edition у найскладніших та екстремальних умовах – серед каменів, корчів, рослинності та інших підводних перешкод.

Шнур не кошлатиться, волокна не рвуться. Плетінка має середню жорсткість (він м'якший, ніж класичні кальмарові моделі), але трохи жорсткіший, ніж рокфішеві моделі.

SEAGUAR Grandmax PE x8 Lure Edition ідеально підходить для доукомплектації снасті класу від лайту до хеві завдяки великому вибору таблиці діаметрів. Плетінка виробляється виключно для внутрішнього японського ринку.

КУПИТИ: https://jtb.ua/ua/product/shnury-leski/seaguar-grandmax-pe-x8-200m-1.5-multicolour/

Підписуйтесь на нашу групу у Telegram: https://t.me/jtb_group

та у Viber: https://invite.viber.com/?g2=AQAJjjVA5P0bqkv52p9SWrk6JNJZ2d7carPq8SAbH8E%2FRMAg97adAmmmSBxBaeyf