SEAGUAR R18 Fluorocarbon - найкращий флюорокарбон від бренду зі світовим ім'ям!

Найчастіше, на шпулях вітчизняних рибалок можна зустріти найрізноманітніші плетені шнури від іменитих японських брендів, але дуже рідко - флюорокарбоновий матеріал. Японський бренд Seaguar вже більше 50-ти років є абсолютним лідером у створенні шнурів, жилок, флюорокарбонових матеріалів. І модель SEAGUAR R18 Fluorocarbon є однією з візитних карток корпорації.

Застосування унікального хімічного інноваційного матеріалу забезпечує неймовірну міцність і потужність флюорокарбону, відповідність зазначеним розривних навантажень. Мінімальний коефіцієнт розтяжності, в свою чергу, забезпечує чудову тактильну чутливість снасті.

Флюорокарбон характеризується м'якістю, еластичністю. SEAGUAR R18 Fluorocarbon також має чудову стійкість до абразиву, дозволяючи вести риболовлю в складних умовах - серед каменів, корчів, інших підводних перешкод.

Ця модель користується величезним попитом у любителів риболовлі на білого хижака, а також у тих, хто використовує бейткастінгове спорядження при роботі з ультралегкими та легкими принадами. Флюорокарбоновий матеріал SEAGUAR R18 Fluorocarbon виробляється  виключно для внутрішнього ринку Японії.

КУПИТИ: https://jtb.ua/ua/product/shnury-leski/seaguar-r18-fluorocarbon-100m-12lb-3.0-0.285mm/