Сучасна риболовля спінінгом на мультіплікаторних котушках дуже популярна. Це обумовлюється не тільки пошуком чогось нового, але й більш функціональним підходом до снасті в цілому. Серед провідних брендів індустрії виробництва котушок можна виділити два кращих бренди - Shimano і Daiwa, і кожна з цих компаній впроваджує кращі технології і матеріали в свої новинки.

Котушка SHIMANO 16 Aldebaran BFS XG - унікальний мультиплікатор, створений виробником для лову на ультралегкі і легкі ваги. Суцільнометалевий корпус забезпечує надійність і міцность «мильниці», а також зводить до нуля ймовірність виникнення люфтів. Внутрішній механізм котушки сформований з кращих матеріалів, а застосування іноваційних технологій і розробок дозволило створити унікальний девайс, якому немає аналогів.

Високоякісна шпуля забезпечує ідеальний схід волосіні або шнура, а в поєднанні з фірмовою системою пригальмовування - відсутність ймовірності виникнення перебіжок. Котушка SHIMANO 16 Aldebaran BFS XG чудово працює з абсолютно будь-якими типами приманок спінінгових приманок.

Зручна рукоять і неопренові кноби роблять використання котушки максимально комфортним, не залежно від тривалості риболовлі. Котушка SHIMANO 16 Aldebaran BFS XG випускається для внутрішнього ринку Японії і є ідеальним вибором для доукомплектації снасті класу ультралайт і лайт.

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/katushki/shimano-16-aaldebaran-bfs-xg-left-jdm/